Program lojalnościowy WANTED.Club
4.6/5
Twojajurata.pl

Wakacje za punkty czyli Wanted.Club – nowy program lojalnościowy.

Już niebawem na polskim rynku e-commerce będzie miała premiera nowej  polskiej platformy handlowej, a wraz z nią innowacyjny program lojalnościowy, w ramach którego za aktywność na platformie do odebrania będą wakacje za punkty, w apartamentach z oferty naszego serwisu.

 

WANTED!SHOP to sklep, jakiego jeszcze nie było!

WANTED!SHOP to polska platforma handlowa, powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb nowoczesnego konsumenta będącego indywidualistą i otwarta na kreatywnych sprzedawców poszukujących kanału dystrybucji swoich produktów, na najbardziej korzystnych warunkach.

WANTED!SHOP to sklep internetowy, w którym zakupisz wyłącznie nowe produkty lub przedmioty kolekcjonerskie z własną historią.

Możesz wybierać z tysięcy oryginalnych artykułów, tylko od zweryfikowanych oraz legalnie działających dostawców i producentów, dodając je do jednego koszyka. Szybko, prosto, bezpiecznie.

Tylko zweryfikowani sprzedawcy i porządek w ofertach.

W WANTED!SHOP sprzedaż będą mogli prowadzić wyłącznie zweryfikowani i legalnie działający sprzedawcy posiadający siedzibę na terenie Unii Europejskiej. Liczba sprzedawców jest ograniczana ze względu na konkurencyjność, a asortyment nowego marketplace jest szczegółowo weryfikowany pod kątem oryginalności i ograniczony do wybranych rodzajów kategorii.

Polityka nowego sklepu ukierunkowana jest na zachowanie przejrzystości i porządku w ofertach sprzedawców, którzy będą mieli obowiązek oferować wyłącznie produkty znajdujące się w magazynach. Wyjątkiem będą przedmioty rękodzielnicze, wytwarzane na zamówienie klienta, a termin realizacji zamówień z kategorii handmade nie będzie mógł przekraczać 21 dni od zamówienia.

 

Innowacyjny program lojalnościowy WANTED.Club

Wraz z nową platformą ruszy innowacyjny program lojalnościowy stworzony wraz z serwisem TwojaJurata.pl o nazwie „WANTED.Club”.

Członkostwo w Klubie Wanted, będzie całkowicie bezpłatne dla użytkowników, a co najważniejsze – przystąpienie do programu nie będzie wymagało podejmowania żadnych skomplikowanych czynności. Aby przystąpić do programu, wystarczy zarejestrować się na platformie, zakładając darmowe konto kupującego.

Udział w programie jest nie tylko bezpłatny, ale także dobrowolny, ponieważ do dokonywania zakupów nie jest wymagana rejestracja. Nawet po założeniu konta klienta i przystąpieniu do programu, tak na prawdę to do użytkownika należy wybór, czy skorzysta z przywilejów jakie daje przyznawanie punktów, czy nie.

 

Wakacje za punkty dzięki aktywności w WANTED!SHOP

Za każdą aktywność w WANTED!SHOP, użytkownicy będą nagradzani punktami naliczanymi automatycznie. Zebrane punkty będzie można wymieniać na vouchery uprawniające do zniżek na rezerwacje online apartamentów z oferty serwisu TwojaJurata.pl

Co istotne, punkty na platformie będą naliczane nie tylko za każde zakupy, a także za inne aktywności jak np. dodanie opinii o zakupionym produkcie. Nowy użytkownik otrzyma także na powitanie pakiet punktów premiowych.

Zebrane punkty będzie można wymieniać na wysokie rabaty, których wartość będzie się mieścić w przedziale od 200 zł. , aż do 2.000 zł., co oznacza, że będąc aktywnym użytkownikiem WANTED!SHOP możliwe będzie spędzenie rodzinnych wakacji nad morzem bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy, że wartość vouchera pokryje wartość dokonywanej rezerwacji.

W każdym innym przypadku, użytkownicy platformy WANTED!SHOP, będą mieli okazję zamieniać zebrane punkty na atrakcyjne rabaty na rezerwacje, z których najniższy będzie wynosił 200 zł.

Program będzie zatem istotnie odczuwalnym wynagrodzeniem klientów platformy za ich aktywność i lojalność.

Darmowe wakacje, bez ściemy i kruczków

Program lojalnościowy WANTED.Club nie zmusza użytkownika do podejmowania dodatkowych akcji w celu skorzystania z zebranych punktów. Jedyne, co trzeba zrobić aby wykorzystać pulę zgromadzonych punktów, to ich wymiana na nagrody. Proces ten jest bardzo szybki i intuicyjny.

Wymiana odbywa się w panelu klienta. Po zalogowaniu wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki, a następnie wymienić punkty na przywileje i zatwierdzić wybór. Po dokonaniu wymiany, użytkownik otrzyma wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz z kodem rabatowym do wykorzystania w serwisie TwojaJurata.pl

W przeciwieństwie programu lojalnościowego wprowadzonego przez inną platformę handlową, skorzystanie z punktów zebranych w ramach WANTED.Club nie wymaga ich wcześniejszej aktywacji. Zebrane punkty są widoczne od razu. Można z nich skorzystać bez potrzeby angażowania dodatkowego czasu czy wykonywania zbędnych czynności.

Ponadto, w odróżnieniu od konkurencyjnej platformy –  z otrzymanych rabatów można skorzystać w dowolnym terminie na rezerwację dowolnych apartamentów. W WANTED.Club otrzymane vouchery są dostępne do realizacji przez cały rok, pod warunkiem dostępności wybranego apartamentu w wybranym czasie.

 

Darmowa wysyłka w zamian za rezerwacje apartamentów i nagrody rzeczowe w ramach programu.

WANTED.Club to nie tylko możliwość zbierania punktów zamiennych na różne opcje zniżek na wakacje w Juracie.

W serwisie TwojaJurata.pl działa aktywne Centrum Zniżek, w ramach którego nasi Goście zyskują uprawnienia do różnych rabatów u partnerów, już po dokonaniu rezerwacji.

Do grona takich partnerów włączony będzie WANTED!SHOP, a nasi Goście, po opłaceniu rezerwacji, otrzymają kod uprawniający do darmowej wysyłki zamówień składanych na platformie wantedshop.pl 

W ramach członkostwa w klubie Wanted, dostępne będą także inne możliwości skorzystania ze zgromadzonych punktów, jak np. rabaty na zakupy, darmowa wysyłka czy nagrody rzeczowe,  a szczegółowe informacje dotyczące tych opcji będą publikowane sukcesywnie, na stronach programu.

Źródło:

materiały prasowe wantedshop.pl

Artykuł „Wakacje za punkty czyli Wanted.Club – nowy program lojalnościowy ” poraz pierwszy pojawił się w serwisie TwojaJurata.pl