Program lojalnościowy
WANTED.Club
Wymieniaj punkty na wakacje!

Wakacje za punkty

Witamy w nowym programie lojalnościowym, stworzonym przy współpracy z polską platformą sprzedażową WANTED!SHOP, w którym każda aktywność na platformie, nagradzana jest punktami wymiennymi na vouchery do wykorzystania w naszym serwisie.

W zależności od liczby zdobytych punktów możesz obniżyć koszty rezerwacji naszych apartamentów lub nawet spędzić rodzinne wakacje w Juracie, bez ponoszenia kosztów najmu. Wszystko zależy od zniżki jaką dysponujesz oraz od Twoich preferencji.

Rozpocznij nową przygodę, dzięki której Twoje wakacje w Juracie mogą kosztować znacznie mniej, a nawet wcale!

wanted-club-program-lojalnosciowy

Jak to działa?

Jak zbierać punkty?

Punkty w programie naliczane są za każdą aktywność na platformie WANTED!SHOP 

Szczegółowe zasady programu znajdują się w Regulaminie programu lojalnościowego WANTED.Club oraz na stronie organizatora.

0
punktów

za rejestrację

0
punktów

za pierwsze zakupy

0
punktów

za zakupy ponad 1000 zł.

0
punktów

za opinię o produkcie

0
punkt

za każde wydane 1 zł.

Nagrody w programie

Nagrodami w programie WANTED.Club są vouchery w postaci kodów rabatowych do wykorzystania na rezerwacje apartamentów z oferty naszego serwisu.

Wartość jednorazowego rabatu może sięgnąć nawet 2.000 zł., a to oznacza, że Twoja rezerwacja może być zupełnie darmowa.

Uczestnik programu otrzymuje kody rabatowe w zamian za zdobyte punkty na platformie WANTED!SHOP. Wymiana punktów odbywa się zgodnie z zasadami programu, w panelu klienta na platformie WANTED!SHOP. Otrzymany kod rabatowy należy wpisać w odpowiednim polu podczas dokonywania rezerwacji w serwisie TwojaJurata.pl

Wartość rezerwacji zostanie obniżona o wysokość otrzymanej zniżki, z możliwością wyzerowania wartości rezerwacji. Sposób dokonywania rezerwacji określa Regulamin serwisu i rezerwacji

0
punktów

zniżka: 200 zł.

0
punktów

zniżka: 300 zł.

0
punktów

zniżka: 400 zł.

0
punktów

zniżka: 500 zł.

0
punktów

zniżka: 1000 zł.

0
punktów

zniżka: 1500 zł.

0
punktów

zniżka: 2000 zł.

Rezerwuj jak chcesz i kiedy chcesz!

Nasza oferta jest dostępna dla Członków WANTED.Club przez cały rok i bez ograniczeń czasowych.

To oznacza, że możesz dokonywać rezerwacji dowolnie wybranych apartamentów z naszej oferty, w dogodnym dla siebie terminie i przyjechać do Juraty nawet z całą rodziną. Wybież dowolny apartament, dopasowany do Twoich potrzeb, w najbardziej odpowiednim dla Ciebie terminie.

Obniżaj koszty rezerwacji lub zamieniaj zebrane zniżki na wakacje bez dopłat.

Jeżeli dysponujesz wystarczającą zniżką, możesz pokryć nią cały koszt najmu wybranego apartamentu. Jeżeli Wartość Twojej rezerwacji przekroczy wartość rabatu zdobytego w WANTED!SHOP, poniesiesz jedynie koszty przewyższające wartość udzielonej zniżki. Wybór należy do Ciebie!

Twoje zniżki zdobyte w WANTED!SHOP są aktywne od razu.

W przeciwieństwie do innych programów lojalnościowych, w WANTED.Club nie musisz podejmować żadnych dodatkowych czynności aby aktywować swoje punkty lub rabaty. Twoje zniżki są aktywne i gotowe do użycia od razu, po dokonaniu wymiany punktów na vouchery. Wszystko, co musisz zrobić, to podać otrzymany kod rabatowy, podczas rezerwacji. Twoja zniżka naliczy się automatycznie.

Rezerwuj online wakacje w Juracie, z potwierdzeniem w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rezerwacje w naszym serwisie są dokonywane w czasie rzeczywistym, a wszystkie transakcje i formularze są szyfrowane. Potwierdzenie dokonanej rezerwacji otrzymasz natychmiast, na podany adres poczty elektronicznej. Jeżeli masz pytania dotyczące sposobu dokonywania rezerwacji, odwiedź nasze centrum pomocy.

Ważne informacje o programie

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi zasad funkcjonowania programu WANTED.Club

  • Organizatorem programu lojalnościowego WANTED.Club jest właściciel serwisu WANTED!SHOP
  • Właściciel serwisu TwojaJurata.pl nie ponosi odpowiedzialności za funkcjonowanie programu. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu naliczania punktów oraz ich wymiany należy zgłaszać do organizatora programu, na stronach WANTED!SHOP.
  • Rejestracja w serwisie WANTED!SHOP oraz udział w programie odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie WANTED!SHOP, w Regulaminie programu oraz zgodnie z Polityką prywatności organizatora, które dostępne są na stronie programu>.
  • W związku z udziałem w programie WANTED.Club, właściciel serwisu TwojaJurata.pl nie pozyskuje i nie przetwarza danych osobowych, aż do czasu dokonania rezerwacji.
  • Otrzymane rabaty nie podlegają wymianie na gotówkę ani żadne inne nagrody rzeczowe.
  • Nagrody w programie są zwolnione z PIT.
  • Rabaty na rezerwacje nie obejmują kosztów dojazdu ani wyżywienia.
  • Kody rabatowe są ważne przez rok od ich przyznania i nie podlegają wymianie na gotówkę.

Informator turystyczny

Odwiedź nasz blog o Juracie i odkrywaj uroki regionu, razem z nami!