У вас есть вопросы?
Напишите или позвоните нам!

Кто мы?
Serwis noclegowy TWOJAJURATA.PL

Jesteśmy operatorem serwisu rezerwacyjnego obecnego na rynku od 2013r. Pod marką TwojaJurata.pl będącą częścią polskiej rodzinnej firmy inwestycyjnej, oferujemy usługi ułatwiające turystom dokonywanie rezerwacji noclegów w Juracie i Jastarni, a właścicielom obiektów pomagamy dotrzeć do szerokiego grona turystów poszukujących zakwaterowania. Wszystkie oferty noclegów, które znajdują się w naszej ofercie, są przez nas szczegółowo weryfikowane. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz ugruntowana pozycja na rynku nieruchomości są naszymi atutami, dzięki którym możemy zagwarantować najwyższy poziom obsługi, dyskrecję i bezpieczeństwo naszych Klientów. Jeżeli oferujesz noclegi w Jruacie lub w Jastarni, poznaj naszą ofertę dla właścicieli >

ты можешь нас
проверить

Мы ведем профессиональную и юридическую деятельность в сфере недвижимости. У нас есть лицензии Управляющего и Брокера ПФРН. Мы связаны в профессиональное самоуправление. У нас также есть страхование профессиональной ответственности. Вы можете проверить нас:

  • на правительственных веб-сайтах www.firma.gov.pl (номер NIP: 5262604078): tutaj >
  • в Центральном реестре управляющих недвижимостью Польской федерации недвижимости (номер лицензии 29398): tutaj > 
  • в Центральном реестре агентов по недвижимости Польской федерации недвижимости (номер лицензии 25141): tutaj >

Нам уже доверяют тысячи гостей
доверяю тебе тоже!

Obsługą rynku nieruchomości zajmujemy się już trzecią dekadę.  Dzięki doświadczeniu znamy potrzeby Klientów i staramy się wychodzić im na przeciw.

ваши личные данные
они безопасны

Dane osobowe przetwarzmy wyłącznie na potrzeby realizacji naszych usług. Nie przekazujemy ich nikomu i nie męczymy Cię ofertami. Szczegółową klauzulę informacyjną dotyczącą danych osobowych możesz poznać здесь и в Политика конфиденциальности .

Удобно и безопасно
Бронирование

Все они oferty noclegów prezentowane w naszym serwisie są przez nasz szczegółowo weryfikowane. Możesz zarezerwować noclegi w Jurcie lub Jastarni kontaktując się bezpośrednio z właścicielem obiektu, a w niektórych wypadkach dokonać rezerwacji online korzystając z naszego niezawodnego i bezpiecznego systemu rezerwacji.

Удобная платежная система
i szyfrowane transakcje

W zależności od tego, czy wybierzesz obiekt z rezerwacją bezpośrednią, czy online – masz do wyboru dogodne formy płatności. Przy rezerwacjach bezpośrednich rozliczasz się bezpośrednio z właścicielem. Przy rezerwacjach online dokonasz płatności przelewem lub przy użyciu bramki płatniczej PayU

нет скрытых
расходы

Zawsze znasz cały koszt pobytu zanim zdecydujesz się na rezerwację. Ceny za najem różnią się, w zależności od obiektu, terminu oraz okresu najmu i wybranych opcji dodatkowych.  Aktualną ofertę cenową znajdziesz na stronach poszczególnych obiektów. Podane ceny są zawsze cenami brutto.

Bezpieczeństwo transakcji
i wpsarcie w procesie reklamacji

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się wynająć  apartament do wynajęcia w Juracie lub Jastarni, zarezerwować nocleg w pokoju lub pensjonacie – masz pewność, że Twoja umowa zostanie zrealizowana. Decydując się na rezerwację obiektu z naszej oferty otrzymujesz nie tylko gwarancję autentyczności oferty ale także wparcie w przypadku reklamacji. Jeżeli zarezerwujesz obiekt online w naszym serwisie, właściciel otrzyma pieniądze dopiero po Twoim wyjeździe. Wszystkie miejsca noclegowe, pokoje do wynajęcia i apartamenty prezentowane w naszej ofercie muszą być przygotowane na Twoje przybycie, posprzątane i przewietrzone. Od właściciela otrzymasz także komplet pościeli i ręczników, a także podstawowe kosmetyki. Szczegółowe wyposażenie każdego z lokali znajduje się na stronach obiektów. Sprawdź, jak działa nasz Program Ochrony Turystów >

Дополнительные услуги
i wsparcie dezyzyjne

W ramach marki TwojaJurata świadczymy także szeroki zakres usług związanych z nieruchomościami, a w tym pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w Juracie i Jastarni oraz Świadectwa Charakterystyki Energetycznej.

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości albo planujesz zakup nieruchomości na Półwyspie Helskim, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą  dla właścicieli.

Przejdź do oferty dla właścicieli здесь>

Masz więcej pytań? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!