Do you have any questions?
Write or call us!

Who we are?
Serwis noclegowy TWOJAJURATA.PL

Jesteśmy operatorem serwisu rezerwacyjnego obecnego na rynku od 2013r. Pod marką TwojaJurata.pl będącą częścią polskiej rodzinnej firmy inwestycyjnej, oferujemy usługi ułatwiające turystom dokonywanie rezerwacji noclegów w Juracie i Jastarni, a właścicielom obiektów pomagamy dotrzeć do szerokiego grona turystów poszukujących zakwaterowania. Wszystkie oferty noclegów, które znajdują się w naszej ofercie, są przez nas szczegółowo weryfikowane. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz ugruntowana pozycja na rynku nieruchomości są naszymi atutami, dzięki którym możemy zagwarantować najwyższy poziom obsługi, dyskrecję i bezpieczeństwo naszych Klientów. Jeżeli oferujesz noclegi w Jruacie lub w Jastarni, poznaj naszą ofertę dla właścicieli >

you can us
verify

We conduct professional and legal activity in the real estate sector. We have the PFRN Manager and Broker licenses. We are associated in professional self-governments. We also have professional liability insurance. You can check us out:

  • on the government websites www.firma.gov.pl (NIP number: 5262604078): tutaj >
  • in the Central Register of Real Estate Managers of the Polish Real Estate Federation (license number 29398): tutaj > 
  • in the Central Register of Real Estate Agents of the Polish Real Estate Federation (license number 25141): tutaj >

We have already been trusted by thousands of guests
trust you too!

Obsługą rynku nieruchomości zajmujemy się już trzecią dekadę.  Dzięki doświadczeniu znamy potrzeby Klientów i staramy się wychodzić im na przeciw.

your personal details
they're safe

Dane osobowe przetwarzmy wyłącznie na potrzeby realizacji naszych usług. Nie przekazujemy ich nikomu i nie męczymy Cię ofertami. Szczegółową klauzulę informacyjną dotyczącą danych osobowych możesz poznać here and in Privacy policy .

Comfortable and safe
reservations

All of them oferty noclegów prezentowane w naszym serwisie są przez nasz szczegółowo weryfikowane. Możesz zarezerwować noclegi w Jurcie lub Jastarni kontaktując się bezpośrednio z właścicielem obiektu, a w niektórych wypadkach dokonać rezerwacji online korzystając z naszego niezawodnego i bezpiecznego systemu rezerwacji.

Convenient payment system
i szyfrowane transakcje

W zależności od tego, czy wybierzesz obiekt z rezerwacją bezpośrednią, czy online – masz do wyboru dogodne formy płatności. Przy rezerwacjach bezpośrednich rozliczasz się bezpośrednio z właścicielem. Przy rezerwacjach online dokonasz płatności przelewem lub przy użyciu bramki płatniczej PayU

no hidden ones
costs

Zawsze znasz cały koszt pobytu zanim zdecydujesz się na rezerwację. Ceny za najem różnią się, w zależności od obiektu, terminu oraz okresu najmu i wybranych opcji dodatkowych.  Aktualną ofertę cenową znajdziesz na stronach poszczególnych obiektów. Podane ceny są zawsze cenami brutto.

Bezpieczeństwo transakcji
i wpsarcie w procesie reklamacji

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się wynająć  apartament do wynajęcia w Juracie lub Jastarni, zarezerwować nocleg w pokoju lub pensjonacie – masz pewność, że Twoja umowa zostanie zrealizowana. Decydując się na rezerwację obiektu z naszej oferty otrzymujesz nie tylko gwarancję autentyczności oferty ale także wparcie w przypadku reklamacji. Jeżeli zarezerwujesz obiekt online w naszym serwisie, właściciel otrzyma pieniądze dopiero po Twoim wyjeździe. Wszystkie miejsca noclegowe, pokoje do wynajęcia i apartamenty prezentowane w naszej ofercie muszą być przygotowane na Twoje przybycie, posprzątane i przewietrzone. Od właściciela otrzymasz także komplet pościeli i ręczników, a także podstawowe kosmetyki. Szczegółowe wyposażenie każdego z lokali znajduje się na stronach obiektów. Sprawdź, jak działa nasz Program Ochrony Turystów >

Additional services
i wsparcie dezyzyjne

W ramach marki TwojaJurata świadczymy także szeroki zakres usług związanych z nieruchomościami, a w tym pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w Juracie i Jastarni oraz Świadectwa Charakterystyki Energetycznej.

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości albo planujesz zakup nieruchomości na Półwyspie Helskim, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą  dla właścicieli.

Przejdź do oferty dla właścicieli here>

Masz więcej pytań? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!