Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń do nas!

Kim jesteśmy?
Obsługa najmu i nieruchomości w Juracie

Jesteśmy operatorem najmu krótkoterminowego z wieloletnim doświadczeniem. Pod marką TwojaJurata.pl będącą częścią polskiej rodzinnej firmy inwestycyjnej, oferujemy wynajem i obsługę  apartamentów wakacyjnych oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w Juracie i Jastarni. Wszystkie apartamenty w Juracie oraz w Jastarni, które znajdują się w naszej ofercie, są przez nas szczegółowo weryfikowane zarówno pod kątem technicznym jak i estetycznym. Sprawujemy nieustanny nadzór nad standardem wykończenia oraz wyposażenia każdego z prezentowanych lokali. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz ugruntowana pozycja na rynku nieruchomości są naszymi atutami, dzięki którym możemy zagwarantować najwyższy poziom obsługi, dyskrecję i bezpieczeństwo naszych Klientów.

zaufały nam już tysiące gości
zaufaj i ty!

Najmem nieruchomości zajmujemy się już trzecią dekadę. Od 2013 roku świadczymy usługi w zakresie krótkoterminowego zakwaterowania w apartamentach wakacyjnych nad morzem. Dzięki doświadczeniu znamy potrzeby Klientów i staramy się wychodzić im na przeciw.

twoje dane osobowe
są bezpieczne

Dane osobowe przetwarzmy wyłącznie na potrzeby rezerwacji i wykonania umowy najmu. Nie przekazujemy ich nikomu i nie męczymy Cię ofertami. Szczegółową klauzulę informacyjną dotyczącą danych osobowych możesz poznać tutaj oraz w Polityce prywatności .

standard hotelowy
a nawet więcej!

Każdy apartament do wynajęcia w Juracie z naszej oferty jest przygotowany na Twoje przybycie, posprzątany i przewietrzony. Otrzymujesz komplet pościeli i ręczników, a także podstawowe kosmetyki. Na wyposażeniu znajdziesz zestawy plażowe, niezbędne urządzenia codziennego użytku, a nawet książki, gry i filmy dla urozmaicenia pobytu. Nie musisz zabierać z domu nic poza rzeczami osobistymi. Masz kuchnię i łazienkę do wyłącznej dyspozycji. Szczegółowe wyposażenie każdego z lokali znajduje się na stronach apartamentów. Jeżeli czegoś Ci zabraknie, z pewnością uda nam się uzupełnić braki. Tak wiele, za tak niewiele…

Cały apartament w juracie do twojej dyspozycji
jedna cena za całość!

Wynajmując od nas apartament wypoczynkowy w Juracie masz pewność, że będzie on dostępny tylko dla Ciebie i Twoich towarzyszy podróży. Płacisz za cały lokal, nie za pojedyncze łóżko. Możesz przyjechać sam albo z rodziną lub przyjaciółmi – nie wpłynie to na cenę.

żadnych ukrytych
kosztów

Zawsze znasz cały koszt pobytu zanim zdecydujesz się rezerwację. Ceny za najem różnią się, w zależności od lokalu, terminu oraz okresu najmu i wybranych opcji dodatkowych. 

Aktualną ofertę cenową znajdziesz na stronach apartamentów (w kalendarzu). Podane ceny są cenami brutto i obejmują:

  • Wynajęcie określonego apartamentu w Juracie na onaczony czas dla maksymalnie 6 osób w zależności od wybranego lokalu (w tym dzieci).
  • Dostęp do szerokopasmowego internetu WiFi w zależności od wybranego lokalu.
  • Przygotowanie mieszkania w Juracie przed przyjazdem, tj. sprzątanie, dezynfekcję kuchni oraz toalety, wymianę pościeli i ręczników.
  • Sprzątanie apartamentu po każdym turnusie (pobycie).
  • Parking lub miejsce postojowe dla 1 samochodu osobowego (chyba, że co innego wynika z aktualnej oferty lub regulaminu).

możesz nas
zweryfikować

Prowadzimy profesjonalną i legalną działalność w sektorze obsługi nieruchomości. Posiadamy licencje Zarządcy oraz Pośrednika PFRN. Jesteśmy zrzeszeni w samorządach zawodowych. Posiadamy także  zawodowe ubezpieczenie OC.  Możesz nas sprawdzić:

  • na rządowych stronach www.firma.gov.pl (nr NIP: 5262604078): tutaj
  • w Centralnym Rejestrze Zarządców Nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (nr licencji 29398 ): tutaj 
  • w Centralnym Rejestrze Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (nr licencji 25141): tutaj

Wygodne i bezpieczne
rezerwacje online!

Wszystkie apartamenty wakacyjne w Juracie i Jastarni, dostępne w naszej ofercie możesz wygodnie i szybko zarezerwować online. Cały proces trwa kilka minut i odbywa się w czasie rzeczywistym. Niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności otrzymasz potwierdzenie rezerwacji via e-mail. Twoje dane są chronione, a cała transakcja jest szyfrowana.

Wygodny system płatności
i nieoprocentowane raty

Nie oczekujemy, że za swoje wakacje w Juracie zapłacisz z góry przed przyjazdem. Wybór należy do Ciebie. Możesz dokonać pełnej przedpłaty i zapomnieć o zobowiązaniu albo dokonać płatności w dwu ratach. Akceptujemy wszystkie dostępne na rynku karty kredytowe, płatność Blikiem i szybkie przelewy internetowe. 

Wynajęcie lokalu odbywa się na podstawie umowy najmu zawartej na odległość
którą potwierdzasz opłatą rezerwacyjną

Do zawarcia umowy najmu dochodzi z chwilą wniesienia opłaty rezerwacyjnej. Dzięki temu masz prawną gwarancję, że zarezerwowany apartament w Juracie będzie na Ciebie czekał. Potwierdzenie zawarcia umowy dostajesz w wiadomości e-mail, niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

do pobrania

Prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu Apartamentu. Regulamin jest integralną częścią umowy najmu, do zawarcia której dochodzi poprzez wniesienie opłaty rezerwacyjnej  lub podpisanie karty meldunkowej. Zawarcie umowy oznacza akceptację regulaminu!

DLA WŁAŚCICIELi

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości i chcesz zarabiać na wynajmie albo planujesz zakup nieruchomości na Półwyspie Helskim, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Przejdź do oferty dla właścicieli:tutaj>