#RezerwujeszPomagasz

Rezerwując nasze Apartamenty możesz zostać filantropem i pomagać innym nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów !

Współtworzymy Poland Charity Festival, nową inicjatywę charytatywną, której celem jest niesienie szeroko pojętej pomocy.

Część zysków przeznaczamy na potrzeby organizacji imprez charytatywnych w ramach PCF oraz różnych wydarzeń kulturalnych.

Sponsoring i patronaty
wspieramy aktywnie

Jako jedyna firma wspierająca wynajem noclegów i apartamentów w Juracie i Jastarni, w sposób ciągły przekazujemy część naszych zysków na różne cele charytatywne. Nie odczujesz tego, ponieważ środki pochodzą z naszego funduszu na promocję, a nie z Twoich opłat za wakacje.

Z przyjemnością wspieramy finansowo wydarzenia kulturalne, sportowe i edukacyjne. Jeżeli jesteś organizatorem , opowiedz nam o swoich planach i oczekiwaniach. Być może nawiążemy współpracę i udzielimy wsparcia Twojemu projektowi.

Chętnie udzielimy patronatu nad ważnymi wydarzeniami w rejonie Półwyspu Helskiego. Napiszemy o nich w naszym serwisie i pomożemy w promocji.

Wspieramy organizacyjnie ciekawe wydarzenia w Juracie i Jastarni. Masz pomysł i nie wiesz jak zacząć? Napisz do nas, może będziemy mogli pomóc.

Osoby i instytucje zainteresowane współpracą sponsorską prosimy o złożenie oferty sponsorskiej drogą mailową, na adres: info@twojajurata.pl

Oferta powinna zawierać dokładny opis planowanego wydarzenia oraz dokładne informacje o oczekiwaniach, a w szczególności: dane rejestrowe i kontaktowe organizatora, lokalizację wydarzenia, termin i czas trwania, proponowane pakiety, informacje o liczbie innych partnerów i sponsorów z wymienieniem ich nazw, informacje o liczbie patronów medialnych wraz ze wskazaniem ich nazw i zasięgu promocji, informacje o wcześniej organizowanych wydarzeniach, a w miarę możliwości referencje pisemne lub dane kontaktowe osób i instytucji, u których będziemy mogli potwierdzić autentyczność przekazywanych danych.

Oferty sponsorskie i patronackie przyjmujemy do końca listopada roku poprzedzającego rok, którego dana oferta dotyczy.

Oferty sponsorskie dotyczące wsparcia finansowego przyjmujemy wyłącznie od osób prawnych i instytucji, w tym osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wnioski od osób indywidualnych nie będą rozpatrywane, a dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy danych.

Oferty patronackie przyjmujemy od wszystkich zainteresowanych. Wniosek o udzielenie patronatu lub wsparcia organizacyjnego od osób fizycznych powinien zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy kontakt wyłącznie z wybranymi oferentami.

Koncepcja zarządzania naszej firmy oparta jest na Strategii Społecznej Odpowiedzialności CSR (Corporate Social Responsibility) uwzględniającej rozwój przedsiębiorstwa z jednoczesnym poszanowaniem interesu społecznego.