#RezerwujeszPomagasz

Wenn Sie unsere Apartments buchen, können Sie Philanthrop werden und anderen ohne zusätzliche Kosten helfen!

Współtworzymy Poland Charity Festival, nową inicjatywę charytatywną, której celem jest niesienie szeroko pojętej pomocy.

Od 2020 r., 1% wartości rezerwacji przeznaczamy na potrzeby organizacji imprez charytatywnych w ramach PCF.

Sponsoring i patronaty
wspieramy aktywnie

Jako jedyna firma oferująca wynajem apartamentów w Juracie i Jastarni, przekazujemy 1% wartości opłaconych rezerwacji na cele charytatywne. Nie odczujesz tego, ponieważ środki pochodzą z naszego funduszu na promocję, a nie z Twoich opłat za najem.

Z przyjemnością wspieramy finansowo wydarzenia kulturalne, sportowe i edukacyjne. Jeżeli jesteś organizatorem , opowiedz nam o swoich planach i oczekiwaniach. Być może nawiążemy współpracę i udzielimy wsparcia Twojemu projektowi.

Chętnie udzielimy patronatu nad ważnymi wydarzeniami w rejonie Półwyspu Helskiego. Napiszemy o nich w naszym serwisie i pomożemy w promocji.

Wspieramy organizacyjnie ciekawe wydarzenia w Juracie i Jastarni. Masz pomysł i nie wiesz jak zacząć? Napisz do nas, może będziemy mogli pomóc.

Osoby i instytucje zainteresowane współpracą sponsorską prosimy o złożenie oferty sponsorskiej drogą mailową, na adres: info@twojajurata.pl

Oferta powinna zawierać dokładny opis planowanego wydarzenia oraz dokładne informacje o oczekiwaniach, a w szczególności: dane rejestrowe i kontaktowe organizatora, lokalizację wydarzenia, termin i czas trwania, proponowane pakiety, informacje o liczbie innych partnerów i sponsorów z wymienieniem ich nazw, informacje o liczbie patronów medialnych wraz ze wskazaniem ich nazw i zasięgu promocji, informacje o wcześniej organizowanych wydarzeniach, a w miarę możliwości referencje pisemne lub dane kontaktowe osób i instytucji, u których będziemy mogli potwierdzić autentyczność przekazywanych danych.

Oferty sponsorskie i patronackie przyjmujemy do końca listopada roku poprzedzającego rok, którego dana oferta dotyczy.

Oferty sponsorskie dotyczące wsparcia finansowego przyjmujemy wyłącznie od osób prawnych i instytucji, w tym osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wnioski od osób indywidualnych nie będą rozpatrywane, a dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy danych.

Oferty patronackie przyjmujemy od wszystkich zainteresowanych. Wniosek o udzielenie patronatu lub wsparcia organizacyjnego od osób fizycznych powinien zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy kontakt wyłącznie z wybranymi oferentami.

Unsere Nächstenliebe

Das Managementkonzept unseres Unternehmens basiert auf der CSR-Strategie (Corporate Social Responsibility), die die Entwicklung des Unternehmens unter Berücksichtigung der sozialen Interessen berücksichtigt.