Dołącz do TwojaJurata.pl
Oszczędzaj na reklamie i pozyskuj rezerwacje online

Wykorzystaj naszą rozpoznawalność i pozyskuj nowe rezerwacje dzięki obecności w serwisie TwojaJurata.pl

Twój obiekt dodamy bezpłatnie do naszej bazy, a oferta dotrze do tysięcy turystów poszukujących noclegu w obrębie gminy Jastarnia. To od Ciebie zależy, w jaki sposób będziemy się rozliczać.  Jeżeli uważasz, że Twój biznes potrzebuje indywidualnego podejścia, koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na kreatywne pomysły i chętnie podejmujemy wyzwania. 

Jak rozpocząć współpracę?

Wybierz model wspópracy

Do wyboru masz model abonamentowy lub prowizyjny

wypełnij formulrz rejestracji

Podaj podstawowe dane obiektu i dane kontaktowe

Poczekaj na weryfikację obiektu

Odpowiemy na Twoje zgłoszenie i zweryfikujemy Twój obiekt

Zacznij zarabiać oszczędzając

Po weryfikacji opublikujemy Twoją ofertę i zajmiemy się jej promocją

Wybierz model współpracy

Oferujemy dwa podstawowe modele współpracy, w zależności od potrzeb właściciela. Gwarantujemy przejrzyste i konkurencyjne warunki oraz optymalizację kosztów, dzięki czemu możesz rozwijać swój biznes.

Model abonamentowy przeznaczony jest dla osób, które samodzielnie chcą zarządzać swoimi rezerwacjami i utrzymywać bezpośredni kontakt ze swoimi gośćmi. W tym modelu, oferta widoczna jest w serwisie, a goście kontaktują się bezpośrednio z właścicielem.

Model prowizyjny to oferta dla osób, które nie mają czasu na przyjmowanie rezerwacji samodzielnie. W ramach tej współpracy zajmiemy się przyjmowaniem rezerwacji i płatności, a należności za najem będziemy przekazywać po zakończonym pobycie.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Rozwijaj swój biznes i realizuj swoje plany z TwojaJurata.pl Jeżeli oczekujesz wsparcia decyzyjnego lub potrzebujesz dodatkowych usług związanych z Twoją inwestycją w nieruchomości, jesteśmy do dyspozycji. 

Świadectwa charakterystyki
energetycznej

Od 28 kwietnia 2023r. nieruchomości przeznaczone na wynajem lub do sprzedaży, w tym lokale mieszkalne, muszą posiadać świadectwa energetyczne. Opracujemy dla Ciebie świadectwo energetyczne  oraz audyt energetyczny na potrzeby programu „Czyste Powietrze”.

Nasza oferta obejmuje opracowanie świadectw energetycznych w pełnym zakresie:

 • weryfikację dostarczonych dokumentów
 • skompletowanie dokumentacji w razie potrzeby
 • wydanie świadectwa energetycznego 
 • opracowanie audytu energetycznego

Sie planen einen Kauf oder Verkauf
Wohnung?

Wenn Sie einen Kauf planen bzw Verkauf von Immobilien in Jurata, Jastarnia oder Umgebung unterstützen wir Sie bei der Entscheidungsfindung und führen die gesamte Transaktion durch.

Wir haben fast dreißig Jahre Erfahrung in der Betreuung des Immobilienmarktes. Wir bieten professionelle Beratung und Investitionsunterstützung, einschließlich:

 • Immobilienagentur
 • Immobilien- und Rentabilitätsanalyse
 • Designdienstleistungen
 • Anlageüberwachung

Sie sind dewoloperem?

Wenn Sie eine Entwicklungsinvestition planen oder bereits Wohnungen in Jurata oder Jastarnia zum Verkauf anbieten, tragen wir dazu bei, die Attraktivität Ihres Projekts zu steigern.

Dowiedz się więcej o współpracy deweloperskiej>

Melden Sie Ihre Immobilie und verdienen Sie
ohne Stress

Warum wir?

Jesteśmy operatorem serwisu rezerwacyjnego, będącym częścią polskiej firmy inwestycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości, z wieloletnim doświadczeniem.

 • Działamy na licencji zarządców i pośredników nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy też obowiązkowe zawodowe ubezpieczenie OC. 
 • Przez ponad 10 lat istnienia marki TwojaJurata.pl zbudowaliśmy wizerunek budzący zaufanie i staliśmy się rozpoznawalni na rynku najmu nieruchomości wakacyjnych na Półwyspie Helskim.
 • Nasza oferta obejmuje obsługę rezerwacji domów, mieszkań i apartamentów w Juracie i Jastarni oraz obsługę rozliczeń z najemcami.
 • Weryfikujemy wszystkie obiekty widoczne w naszym serwisie, w celu zachowania wysokiego standardu usług i zgodności z obowiązującymi przepisami. 
 • W ramach marki TwojaJurata.pl, skupiamy się na obsłudze rezerwacji na obszarze jednego regionu, w odróżnieniu od konkurencji nastawionej na obsługę klientów w skali ogólnokrajowej. Dzięki temu możemy zagwarantować miły kontakt i szybkie reakcje na zmieniające się potrzeby Gości oraz Właścicieli.
 • Wir investieren stark in Markenbekanntheit und neue Technologien, um den Kundenüberprüfungs- und Buchungsprozess zu optimieren.

Wir laden Sie zur Zusammenarbeit ein.

Leistungen für den Besitzer

Posiadanie nieruchomości na wynajem to nie tylko przywilej ale także wyzwanie. Dodając obiekt do TwojaJurata.pl dotrzesz do nowych klientów, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

 • Aby wynająć apartament nad morzem należy zadbać o odpowiednią reklamę. Nie wystarczy jedno bezpłatne ogłoszenie w popularnym serwisie aby zapewnić ciągłość najmu. Reklama jest dźwignią handlu, ale odpowiednia reklama wiąże się z kosztami. Zajmiemy się tym. W ramach współpracy opracujemy portfolio lokalu, wypromujemy Twój obiekt, zadbamy o jego widoczność w Internecie.
 • Przyjmowanie rezerwacji to złożony proces oparty o interakcję z klientami. Dziesiątki telefonów, setki maili i tysiące zapytań. Czy na pewno masz na to czas? W ramach obsługi rezerwacji przejmiemy od Ciebie te obowiązki i udostępnimy klientom nasz niezawodny system rezerwacji online.
 • Wynajęcie lokalu wiąże się z ryzykiem, szczególnie wtedy, gdy umowa najmu nie jest odpowiednio opracowana. Gwarantujemy zawieranie prawnie wiążących umów z najemcami, ich aktualizację w oparciu o zmieniające się przepisy oraz egzekwowanie umów włączając w to monitoring płatności egzekwowanie zapłaty w przypadku niedojazdu gościa.

Dodaj obiekt

Jesteś właścicielem obiektu noclegowego w gminie Jastarnia? Dołącz do nas!

Wypełnij formularz rejestracji. Po otrzymaniu przez nas wiadomości skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji obiektu i ustalenia dogodnej formy współpracy/zawarcia umowy

Sie können Fotos des Objekts oder der Projektionen anhängen (.jpg, .png, .pdf max. 10 MB):

skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informacje o możliwościach i warunkach współpracy

begleiten Sie uns! Rentier werden! Mieten für Profit!