Dołącz do TwojaJurata.pl
Oszczędzaj na reklamie i pozyskuj rezerwacje online

Wykorzystaj naszą rozpoznawalność i pozyskuj nowe rezerwacje dzięki obecności w serwisie TwojaJurata.pl

Twój obiekt dodamy bezpłatnie do naszej bazy, a oferta dotrze do tysięcy turystów poszukujących noclegu w obrębie gminy Jastarnia. To od Ciebie zależy, w jaki sposób będziemy się rozliczać.  Jeżeli uważasz, że Twój biznes potrzebuje indywidualnego podejścia, koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na kreatywne pomysły i chętnie podejmujemy wyzwania. 

Jak rozpocząć współpracę?

Wybierz model wspópracy

Do wyboru masz model abonamentowy lub prowizyjny

wypełnij formulrz rejestracji

Podaj podstawowe dane obiektu i dane kontaktowe

Poczekaj na weryfikację obiektu

Odpowiemy na Twoje zgłoszenie i zweryfikujemy Twój obiekt

Zacznij zarabiać oszczędzając

Po weryfikacji opublikujemy Twoją ofertę i zajmiemy się jej promocją

Wybierz model współpracy

Oferujemy dwa podstawowe modele współpracy, w zależności od potrzeb właściciela. Gwarantujemy przejrzyste i konkurencyjne warunki oraz optymalizację kosztów, dzięki czemu możesz rozwijać swój biznes.

Model abonamentowy przeznaczony jest dla osób, które samodzielnie chcą zarządzać swoimi rezerwacjami i utrzymywać bezpośredni kontakt ze swoimi gośćmi. W tym modelu, oferta widoczna jest w serwisie, a goście kontaktują się bezpośrednio z właścicielem.

Model prowizyjny to oferta dla osób, które nie mają czasu na przyjmowanie rezerwacji samodzielnie. W ramach tej współpracy zajmiemy się przyjmowaniem rezerwacji i płatności, a należności za najem będziemy przekazywać po zakończonym pobycie.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Rozwijaj swój biznes i realizuj swoje plany z TwojaJurata.pl Jeżeli oczekujesz wsparcia decyzyjnego lub potrzebujesz dodatkowych usług związanych z Twoją inwestycją w nieruchomości, jesteśmy do dyspozycji. 

Świadectwa charakterystyki
energetycznej

Od 28 kwietnia 2023r. nieruchomości przeznaczone na wynajem lub do sprzedaży, w tym lokale mieszkalne, muszą posiadać świadectwa energetyczne. Opracujemy dla Ciebie świadectwo energetyczne  oraz audyt energetyczny na potrzeby programu „Czyste Powietrze”.

Nasza oferta obejmuje opracowanie świadectw energetycznych w pełnym zakresie:

 • weryfikację dostarczonych dokumentów
 • skompletowanie dokumentacji w razie potrzeby
 • wydanie świadectwa energetycznego 
 • opracowanie audytu energetycznego

Planujesz zakup lub sprzedaż
apartamentu?

Jeżeli planujesz zakup lub sprzedaż nieruchomosci w Juracie, Jastarni lub okolicach, wesprzemy Twój proces decyzyjny i przeprowadzimy całą transakcję.

Dysponujemy prawie trzydziestoletnim doświadczeniem w obsłudze rynku nieruchomości. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę inwestycji, a w tym:

 • Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
 • Analizę nieruchomości i rentowności
 • Usługi projektowania
 • Nadzór inwestycyjny

Jesteś dewoloperem?

Jeżeli planujesz inwestycję deweloperską bądź posiadasz już w sprzedaży apartamenty w Juracie czy Jastarni, pomożemy zwiększyć atrakcyjność Twojego projektu.

Dowiedz się więcej o współpracy deweloperskiej>

zgłoś swój obiekt i zacznij zarabiać
bez stresu

dlaczego my?

Jesteśmy operatorem serwisu rezerwacyjnego, będącym częścią polskiej firmy inwestycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości, z wieloletnim doświadczeniem.

 • Działamy na licencji zarządców i pośredników nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy też obowiązkowe zawodowe ubezpieczenie OC. 
 • Przez ponad 10 lat istnienia marki TwojaJurata.pl zbudowaliśmy wizerunek budzący zaufanie i staliśmy się rozpoznawalni na rynku najmu nieruchomości wakacyjnych na Półwyspie Helskim.
 • Nasza oferta obejmuje obsługę rezerwacji domów, mieszkań i apartamentów w Juracie i Jastarni oraz obsługę rozliczeń z najemcami.
 • Weryfikujemy wszystkie obiekty widoczne w naszym serwisie, w celu zachowania wysokiego standardu usług i zgodności z obowiązującymi przepisami. 
 • W ramach marki TwojaJurata.pl, skupiamy się na obsłudze rezerwacji na obszarze jednego regionu, w odróżnieniu od konkurencji nastawionej na obsługę klientów w skali ogólnokrajowej. Dzięki temu możemy zagwarantować miły kontakt i szybkie reakcje na zmieniające się potrzeby Gości oraz Właścicieli.
 • Inwestujemy znaczne środki w rozpoznawalność marki oraz w nowe technologie usprawniające proces weryfikacji klientów i rezerwacji.

Zapraszamy do współpracy.

korzyści dla właściciela

Posiadanie nieruchomości na wynajem to nie tylko przywilej ale także wyzwanie. Dodając obiekt do TwojaJurata.pl dotrzesz do nowych klientów, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

 • Aby wynająć apartament nad morzem należy zadbać o odpowiednią reklamę. Nie wystarczy jedno bezpłatne ogłoszenie w popularnym serwisie aby zapewnić ciągłość najmu. Reklama jest dźwignią handlu, ale odpowiednia reklama wiąże się z kosztami. Zajmiemy się tym. W ramach współpracy opracujemy portfolio lokalu, wypromujemy Twój obiekt, zadbamy o jego widoczność w Internecie.
 • Przyjmowanie rezerwacji to złożony proces oparty o interakcję z klientami. Dziesiątki telefonów, setki maili i tysiące zapytań. Czy na pewno masz na to czas? W ramach obsługi rezerwacji przejmiemy od Ciebie te obowiązki i udostępnimy klientom nasz niezawodny system rezerwacji online.
 • Wynajęcie lokalu wiąże się z ryzykiem, szczególnie wtedy, gdy umowa najmu nie jest odpowiednio opracowana. Gwarantujemy zawieranie prawnie wiążących umów z najemcami, ich aktualizację w oparciu o zmieniające się przepisy oraz egzekwowanie umów włączając w to monitoring płatności egzekwowanie zapłaty w przypadku niedojazdu gościa.

Dodaj obiekt

Jesteś właścicielem obiektu noclegowego w gminie Jastarnia? Dołącz do nas!

Wypełnij formularz rejestracji. Po otrzymaniu przez nas wiadomości skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji obiektu i ustalenia dogodnej formy współpracy/zawarcia umowy

Możesz załączyć zdjęcia obiektu lub rzuty (.jpg,.png,.pdf max. 10MB):

skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informacje o możliwościach i warunkach współpracy

dołącz do nas! zostań rentierem! wynajmuj z zyskiem!