Pośrednictwo TwojaJurata.pl
4.6/5
Twojajurata.pl

Pierwsza profesjonalna agencja nieruchomości na Półwyspie Helskim. Mieszkania, domy i apartamenty na sprzedaż – Jurata, Jastarnia i okolice.

TwojaJurata.pl to profesjonalny zarządca nieruchomości wakacyjnych w Juracie oraz Jastarni. Od 2022 r. marka poszerza swoją działalność o profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na Półwyspie Helskim, a tym samym staje się jedynym regionalnym biurem nieruchomości obsługującym transakcje kupna i sprzedaży apartamentów w miejscowościach takich jak Jurata, Jastarnia, Kuźnica, Hel i Władysławowo.

Sprawdź ofertę pośrednictwa>

 

Czym jest TwojaJurata.pl ?

Marka TwojaJurata.pl jest częścią polskiej, rodzinnej firmy inwestycyjnej z wieloletnim doświadczeniem na rynku obsługi nieruchomości.  Marka powstała w 2013 r., początkowo oferując swoim klientom własne apartamenty wakacyjne na wynajem w Juracie.

Z uwagi jednak na potrzeby rynku, marka szybko otworzyła się na współpracę z właścicielami nieruchomości w obrębie miasta Jurata, oferując profesjonalne zarządzanie nieruchomościami, w oparciu o najwyższe standardy i jakość obsługi.

W 2019 r., marka TwojaJurata.pl uruchomiła jedyny w regionie serwis rezerwacyjny umożliwiający dokonywanie rezerwacji w czasie rzeczywistym, bez konieczności potwierdzania dostępności w jakikolwiek sposób. W tym samym czasie, oferta marki poszerzyła się o obsługę apartamentów w całej gminie Jastarnia.

W ciągu kilku lat, TwojaJurata.pl stała się liderem w zakresie zarządzania apartamentami, na poziomie dotąd niespotykanym w rejonie, a wyznaczanym przez regulacje ustawowe i z gwarancją obsługi wymaganej od profesjonalnych zarządców nieruchomości. Sam serwis TwojaJurata.pl stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych regionalnych serwisów rezerwacyjnych i jednym z najpopularniejszych źródeł informacji o regionie, który odnotowuje ruch na poziomie sięgającym nawet 10 tys. użytkowników dziennie*, co plasuje serwis na pierwszym miejscu witryn o tematyce regionalnej w obrębie Półwyspu Helskiego i okolicach.

 

Klienci potrzebują więcej.

Półwysep Helski jest regionem typowo turystycznym, co oznacza, że wszelka infrastruktura usługowa jest tutaj bardzo ograniczona. O ile dostępność usług dla turystów jest typowa dla tego typu miejsc, przez co należy rozumieć dostęp do sezonowych atrakcji i rozrywek, o tyle zakres usług dla mieszkańców i właścicieli ogranicza się do zaspokajania podstawowych potrzeb. Załatwianie wielu spraw, wymusza na mieszkańcach i właścicielach podróże do większych miast powiatowych lub wojewódzkich, co z pewnością bywa uciążliwe.

Na miejscu brakuje firm i specjalistów, mogących zaoferować profesjonalne wsparcie inwestorów. Wyjątkiem jest firma Blue Apart z Jastarni oferująca apartamenty na wynajem, a od kilku lat także inwestująca we własne nieruchomości, jednak spółka opiera swoją działalność na zupełnie innych kryteriach i nie wypełnia luki rynkowej na poziomie, jaki jest oczekiwany przez współczesnego inwestora.

Do tej pory nie było na miejscu także profesjonalnych pośredników nieruchomości. Najbliższe biura nieruchomości zlokalizowane są kilkadziesiąt kilometrów dalej.

 

Oferta pośrednictwa dla wymagających.

Od 2022 r. marka TwojaJurata.pl poszerza swoją ofertę o profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w zakupie lub sprzedaży nieruchomości w obrębie całego Półwyspu Helskiego.

Współpracą powinni być szczególnie zainteresowane osoby, które chciałyby zakupić odpowiedni apartament wakacyjny w Juracie, Jastarni lub okolicach, a nie mają wystarczającej wiedzy dotyczącej złożoności rynku nieruchomości i niebezpieczeństw, z jakimi taka transakcja może się wiązać.

Warto podkreślić, że oferta dla kupujących obejmuje pełny audyt nieruchomosci, polegający na sprawdzeniu statusu prawnego nieruchomości, stanu technicznego oraz przygotowanie i analiza wszelkiej dokumentacji związanej z nieruchomością oraz planowaną transakcją.

Wsparcie w zakresie pośrednictwa może okazać się także niezbędne dla poszukujących nieruchomosci do zakupu, gdyż rynek w regionie jest bardzo ograniczony pod względem dostępności nieruchomosci na sprzedaż. Apartamenty wakacyjne nad morzem cieszą się dużą popularnością pośród inwestorów, gdyż stanowią doskonałą lokatę kapitału i generują ponadprzeciętne dochody pasywne. Z tych powodów, oferty sprzedaży mieszkań i domów nad Bałtykiem znikają w kilka chwil, albo w ogóle nie są publikowane, a wymieniane jedynie pomiędzy pośrednikami.

To właśnie dlatego, zaangażowanie profesjonalnego pośrednika jakim jest właściciel marki TwojaJurata.pl może stać się jedyną okazją do zakupu wymarzonego apartamentu, w jednym z najpiękniejszych regionów Europy.

Oferta skierowana jest także do właścicieli, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość, ale mieszkają w znacznej odległości od Półwyspu Helskiego lub nie mają czasu zaangażować się w mozolny proces odpowiedniego przygotowania oferty i jej promocji.

Jednym z największych atutów naszej marki jest to, że działamy lokalnie. Nasi pracownicy są do dyspozycji klientów praktycznie w każdym czasie. Znamy lokalny rynek i możemy w pełni zaangażować się w realizację obowiązków, jakie wiążą się z usługami pośrednictwa. Bardzo dokładnie poznajemy także nieruchomości, które trafiają do naszej oferty, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Licencjonowane biuro nieruchomości.

Zasady działalności pośredników w obrocie nieruchomościami są określone w Ustawie o gospodarce nieruchomościami. Od czasu deregulacji zawodu pośrednika, nie jest już wymagana licencja na świadczenie usług tego typu, jednak właściciel marki wychodzi z założenia, że nie da się świadczyć profesjonalnych usług na rynku nieruchomosci bez odpowiedniego przygotowania.

W odróżnieniu od wielu współczesnych agencji nieruchomości, nowa oferta marki TwojaJurata.pl opiera się nie tylko o wykształcenie,  wiedzę i wieloletnie doświadczenie firmy, ale także kwalifikacje zawodowe potwierdzone licencją Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. 

Liczne przepisy, a w szczególności Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, nakłada na pośredników nieruchomości szereg wymagań. To właśnie z tego powodu stosujemy wewnętrzną Procedurę AML (Anti Money Loundring), określającą w sposób szczegółowy tryb postępowania, zmierzający do wnikliwego zbadania stron transakcji, w celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa. W ramach procedury weryfikujemy nie tylko beneficjentów rzeczywistych naszych klientów ale także pochodzenie środków na inwestycję.

Posiadamy także obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośredników nieruchomości, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa, w związku z zawieranymi umowami pośrednictwa.

Zapraszamy do współpracy!

 

Kliknij w obrazek, aby przejść do oferty pośrednictwa:

*) na podstawie raportu Google Analytics, w okresie 06-08/2021