Apartament Sailor
4.6/5
Twojajurata.pl

Apartament Sailor – nowy apartament na wakacje w Juracie, w naszej ofercie.

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta została rozszerzona o kolejny apartament wakacyjny w Juracie!

Apartament Sailor w Juracie to prawdziwa gratka dla miłośników żeglarstwa morskiego

Lokal został urządzony w stylu marynistycznym. W tym klimatycznym apartamencie znaleźć można liczne przedmioty i pamiątki nawiązujące do jachtingu, w tym liczne urządzenia wykorzystywane w nawigacji i sternictwie, modele okrętów, obrazy i fotografie. Wystrój tego apartamentu sprawia, że możemy poczuć się jak na prawdziwym okręcie morskim. Docenią to szczególnie dzieci oraz miłośnicy żeglarstwa.

Rodzinne wakacje w Juracie

Apartament Sailor to nasza propozycja dla rodzin z dziećmi, które podróżują samochodem. Ten przestronny apartament posiada własny garaż podziemny, zamykany na pilota. Można w nim zaparkować praktycznie każdym rodzajem pojazdu, przechowywać wózki, rowery oraz sprzęt do windsurfingu, jak deski czy żagle.

W lokalu znajdują się dwie sypialnie. W jednej z nich, wyposażonej w podwójne łóżko, swój kąt znajdą rodzice. Dla dzieci lub znajomych mamy przygotowany drugi pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi.

Przestronny salon, połączony z kuchnią i jadalnią to miejsce do spędzania wspólnego czasu. Dodatkowo, na rozkładanej sofie w salonie, nocować mogą nawet 2 osoby dorosłe.

Kuchnia jest w pełni wyposażona. Znajdziemy w niej niezbędne naczynia i przyrządy, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, a nawet przelewowy ekspres do kawy, którą możemy się delektować na obszernym zadaszonym balkonie.

Bezpieczeństwo to podstawa

Wszystkie nasze apartamenty w Juracie spełniają wymagania sanitarne i są zgłoszone do ewidencji obiektów hotelarskich. Nowy apartament „Sailor” w naszej ofercie położony jest w budynku z lat 2000, ogrodzonym i monitorowanym.  Budynek zlokalizowany jest z dala od głównej drogi i linii kolejowej, dzięki czemu nie słychać tu pociągu ani pojazdów przemieszczających się po Półwyspie Helskim.

Zapraszamy do rezerwacji tutaj !