4.6/5
Twojajurata.pl

Dołączamy do „Beautiful Poland” ! Nowa aplikacja turystyczna, dzięki której zaplanujesz idealny urlop w Polsce.

Miło nam poinformować, że TwojaJurata.pl dołącza do nowej aplikacji turystycznej. Dla użytkowników aplikacji przygotowaliśmy specjalne rabaty na rezerwację naszych apartamentów na wakacje w Juracie!

„Beautiful Poland” to zupełna nowość na rynku turystycznym

„Beautiful Poland” to jedyna aplikacja, której potrzebujesz, podróżując po Polsce: wyszukiwarka noclegów, przewodników i transportu, konfigurator dla grup turystycznych, zaawansowana personalizacja oraz automatycznie generowana lista rzeczy do spakowania.

Zaplanuj urlop idealny

Nowa aplikacja to połączenie w jednym miejscu tego, czego wszyscy potrzebujemy, jadąc na urlop. Użytkownicy będą mogli jednocześnie znaleźć obiekt noclegowy i zaplanować wycieczkę z przewodnikiem lub skorzystać z innych lokalnych usług.

Aplikacja ma na celu ułatwienie organizacji wyjazdu oraz promocję polskiej branży turystycznej.

Jak to działa?

Beautiful Poland to narządzie, dzięki któremu w jednym miejscu można zaplanować pobyt, poznać najlepsze atrakcje i wybrać obiekty, spełniające oczekiwania turystów.

 

Rabaty na wakacje nie tylko nad morzem

„Beautiful Poland” to nie tylko wygoda i pomoc organizacyjna podczas planowania wyjazdu. Dodatkowym atutem aplikacji  będą rabaty, dostępne tylko dla jej posiadaczy.

Wszyscy nowi użytkownicy „Beautiful Poland” otrzymają rabat 5% na rezerwację apartamentów wakacyjnych dostępnych w serwisie TwojaJurata.pl Aby skorzystać z rabatu wystarczy zarejestrować się w aplikacji i postępować zgodnie z zawartymi tam instrukcjami.

 

Pobranie i korzystanie z aplikacji jest bezpłatne! 

Pobierz Beautiful Poland
Kliknij obrazek i pobierz Beautiful Poland

 

 

 

 

 

 

Źródło: materiały prasowe Top Ten Hotels

 

Chcesz wykorzystać ten artykuł? Wykup licencję: info@twojajurata.pl