Salt Wave Festival 2021
4.6/5
Twojajurata.pl

Salt Wave Festival 2021. Koncert Jastarnia. Line up i sprzedaż biletów.

Salt Wave Festival powróci nad polskie morze w 2021! W dniach 20-21 sierpnia 2021 roku, na lotnisku w Jastarni odbędzie się druga edycja Salt Wave Festival. To Świetna atrakcja dla wszystkich, którzy w tym czasie spędzać będą wakacje nad Bałtykiem. Bilety są już w sprzedaży!

Ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, planowany w 2020 r. koncert został przeniesiony na kolejny sezon 2021. 

O festiwalu Salt Wave Festival w Jastarni

Salt Wave Festival to pożegnanie lata i kumulacja emocji. Dwa dni pełne chilloutowych brzmień i najnowszych trendów. To zachłanna kradzież ostatnich chwil wakacji. Wspomnień, których dźwięki na długo zapadają w pamięć.

Druga edycja festiwalu to okazja, aby raz jeszcze wiatr smagał policzki, a promienie słońca rozjaśniły słone włosy. Niech przewrócą w głowie, zapachną i posmakują czymś, za czym tęsknimy.

Salt Wave Festival 2021 line-up

Pierwszymi potwierdzonymi artystami w line-upie przyszłorocznej edycji są: Parov Stelar, Ralph Kaminski, Linia Nocna i Garden City Movement. Trwają prace nad bookowaniem kolejnych artystów.

Salt Wave Festival 2021 bilety

  • Bilet jednodniowy: 139 zł
  • Karnet dwudniowy: 199 zł

Dzieci w wieku 7-12 lat – możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. Regular Tickets). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Zarówno bilety jednodniowe, jak i karnety dwudniowe podlegają wymianie na opaskę. Z jednej opaski podczas całego festiwalu może korzystać tylko jedna osoba.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Salt Wave Festival 2021 bilety kolekcjonerskie

W sprzedaży dostępne również bilety kolekcjonerskie (tylko przy zakupie online, przy zamówieniu z wysyłką pocztą lub kurierem).

FanTicket to fantastyczna pamiątka z wydarzenia. Bilety kolekcjonerskie, wydrukowane na wysokiej jakości papierze mogą stanowić świetny prezent i wspomnienie minionego lata!

Gdzie kupić bilety na Salt Wave Festival 2021

Bilety dostępne są w popularnych bileteriach i na stronie organizatora:

 

źródło: materiały prasowe