4.6/5
Twojajurata.pl

TwojaJurata.pl – Apartamenty Wakacyjne partnerem programu Karta Dużej Rodziny

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Partnerem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” w programie wsparcia dla rodzin wielodzietnych Karta Dużej Rodziny.

Noclegi w Juracie z rabatem

Od teraz posiadacze Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do zniżki na rezerwację apartamentów dostępnych w naszym serwisie. Rabat dla rodzin wielodzietnych wynosi 3% wartości rezerwacji. Osoby, które chcą spędzić wakacje w Juracie korzystając z rabatu, przed dokonaniem rezerwacji powinny skontaktować się z nami w celu weryfikacji ważności Karty Dużej Rodziny. Po pozytywnej weryfikacji, udostępnimy kod rabatowy, uprawniający do zniżki i ważny podczas rezerwacji dowolnych apartamentów dostępnych w serwisie TwojaJurata.pl

Rabat nalicza się automatycznie po użyciu kodu, od wartości transakcji. Oznacza to, że obniżona zostanie kwota aktualna do zapłaty w chwili dokonywania rezerwacji. Aby rabat został naliczony od pełnej wartości rezerwacji, należy dokonać wyboru płatności z góry za cały pobyt.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny jest pierwszym w Polsce programem, który łączy rząd, samorząd oraz biznes, w celu wspierania rodzin wielodzietnych. Z programu korzysta ponad 336 tysięcy rodzin w całej Polsce, a aktualnie aktywnych jest blisko 3 miliony kart. W programie rabatowym bierze udział ponad 6200 podmiotów oferujących zniżki w blisko 24 tysiącach lokalizacji.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do tego grona.