Wspieramy WOŚP
4.6/5
Twojajurata.pl

TwojaJurata.pl wspiera 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serwis TwojaJurata.pl przekazał 3 vouchery na licytacje prowadzone w ramach 30. Finału WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra poraz trzydziesty!

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyOd wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.  

 

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku

dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci

 

Przejrzyj na oczy

Celem 30. Finału WOŚP jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Fundacja planuje nie tylko zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych, ale także stworzenie pierwszego w Polsce centrum symulacji medycznych, a dzięki ogólnopolskiej akcji „Przejrzyj na oczy” – polskie dzieci będą mogły mieć dostęp do bezpłatnych przesiewowych badań wzroku.

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów – dzieci poznają świat, uczą się kolorów, liter i cyfr. Celem zbiórki jest wyposażenie polskich szpitali w najnowocześniejszy sprzęt do diagnozowania i ratowania wzroku najmłodszych.

Helski Sztab WOŚP

W tym roku, jako serwis internetowy, umożliwiający dokonywanie rezerwacji online apartamentów w Juracie oraz Jastarni, postanowiliśmy wesprzeć helski sztab WOŚP, tworzony m. in. przez stowarzyszenie Alternatywny Cypel.
Wszystkie aukcje prowadzone na rzecz WOŚP przez sztab w Helu dostępne są tutaj>

Vouchery na licytacje

Na licytację przekazaliśmy vouchery uprawniające do zniżek przy rezerwacji apartamentów z oferty naszego serwisu.
Źródło: materiały prasowe WOŚP