Apartament Studio Międzymorze
4.6/5
Twojajurata.pl

Apartament w centrum Juraty – Studio Międzymorze Jurata to nowa propozycja na rodzinne wakacje

Oto nasza najnowsza propozycja dla osób poszukujących wygodnego apartamentu na wakacje w Juracie. Studio Międzymorze to przytulny i kameralny obiekt zlokalizowany w centrum miasta, zaledwie 300 m od morza.

Apartament Studio Międzymorze położony jest w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Juracie, na skrzyżowaniu głównej ulicy Półwyspu Helskiego – Wojska Polskiego oraz jedynego w Polsce deptaku łączącego otwarte morze z Zatoką Pucką – ul. Międzymorze.

Ten kameralny apartament typu studio, zaprojektowany w lekkim stylu, łączy w sobie wygodę i elegancję, a jakość wykończenia oraz zastosowane tu rozwiązania przekładają się na komfort pobytu.

Lokal, choć niewielki jest niezwykle praktyczny. Na powierzchni niespełna 42 m2 znajduje się tu wszystko co niezbędne aby bez kompromisów i ograniczeń, swoje wakacje nad morzem, mogło tu spędzić nawet 5 osób.

Poczuj się na jak na promie

Wygodne podwójne łoże zostało umieszczone na podwyższeniu, pod którym sprytnie ukryto pojedyncze łóżko wysuwane w formie poręcznej szuflady. W salonie znajduje się rozkładana sofa dla dwóch osób, w dzień pełniąca funkcję rekreacyjną, a nocą – a jakże – funkcję spania dla dwóch osób. Taki sposób rozlokowania funkcji spania przywodzi na myśl kajuty z pełnomorskich promów wycieczkowych.

Kuchnia, w postaci pełnometrażowej zabudowy kuchennej wykonanej z drewna i stali nierdzewnej, jest w pełni funkcjonalna i wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia. Tuż obok znajduje się przestrzeń pełniąca funkcję jadalni, z wygodnym okrągłym stołem, za którym znajduje się przestronny balkon. Dzięki takiemu rozwiązaniu, poprzez otwarcie drzwi balkonowych szybko i skutecznie powiększamy przestrzeń.

Apartament jest idealny dla podróżujących samochodem, ponieważ dysponuje własnym miejscem parkingowym w poziemnej hali garażowej.

Apartament blisko morza

Budynek zlokalizowany jest zaledwie 300 m od plaży nadmorskiej, a na parterze znajdują się restauracje, sklepy i kawiarnie. Droga wolnym spacerem do kąpieliska przy Hotelu Bryza zajmie 3 minuty. Jest to jedyne w Juracie kąpielisko strzeżone. Opuszczając apartamentowiec poprzez eleganckie patio i kierując się w przeciwną, niż morze stronę, w 4 -5 min. można dotrzeć do molo, mijając po drodze większość restauracji, kawiarni i barów w Juracie.

Zapraszamy do rezerwacji tutaj