4.6/5
Twojajurata.pl

Co wybrać na wakacje w Juracie, hotel czy apartament?

Udając się na zasłużony wypoczynek nad morzem niejednokrotnie stajemy przed wyborem, jaki rodzaj noclegu wybrać, aby wakacje były udane – pokój hotelowy czy apartament w Juracie?

 

Który wybór okaże się lepszy? To zależy od tego, czego oczekujemy.

 

Oba rozwiązania mają tylu samo zwolenników, co przeciwników. Niestety bardzo często za ostatecznym wyborem przemawiają nieaktualne już stereotypy.

Przeciwnicy noclegów w apartamentach podnoszą, że pobyt w apartamencie wiąże się z ryzykiem już na etapie dokonywania rezerwacji, w obawie przed nieuczciwymi właścicielami oraz koniecznością samodzielnego sprzątania wynajętego mieszkania, konieczności zabierania ze sobą znacznie większej ilości bagażu, np. pościeli czy ręczników.

Nic bardziej mylnego!

 

W ramach marki TwojaJurata.pl kierujemy się kilkoma zasadami, które naszym Gościom gwarantują najwyższy poziom obsługi, a nam satysfakcję z możliwości zaspakajania potrzeb Klientów.

 

Po pierwsze: bezpieczeństwo

Wynajmując Apartamenty TwojaJurata.pl możesz mieć pewność, że rezerwowany apartament będzie zgodny z opisem, a zdjęcia prezentujące dany lokal będą w pełni oddawały stan faktyczny.

Wszystkie nasze apartamenty w Juracie oraz w Jastarni są przez nas bardzo dokładnie weryfikowane. Już przed wprowadzeniem lokalu do naszej oferty sprawdzamy, czy apartament spełnia wymogi dotyczące standardu i wyposażenia. Kwestie te są przez nas regularnie kontrolowane, a ewentualne braki są na bieżąco uzupełniane. Osobiście sprawdzamy każdy lokal i sami robimy zdjęcia, które oddają rzeczywistość bez zbędnego koloryzowania.

Rezerwując apartament wakacyjny w Juracie przez naszą stronę lub kontaktując się z nami bezpośrednio, masz gwarancję, że interesujące Cię mieszkanie do wynajęcia rzeczywiście istnieje i jest takie, jak je widzisz w ofercie. Każda rezerwacja jest przez nas potwierdzana na piśmie (e-mail), dzięki czemu masz prawną gwarancję nawiązania wiążącego stosunku najmu, a wynajęty przez Ciebie apartament nad morzem będzie na Ciebie czekał w zarezerwowanym terminie.

 

Po drugie: czystość

Wszystkie nasze apartamenty w Juracie są dokładnie sprzątane przed każdym turnusem, a nawet w trakcie pobytu, na każde żądnie Gości (za dopłatą). Sprzątanie obejmuje nie tylko odkurzenie i umycie podłóg, ale także dokładne czyszczenie wyposażenia, dezynfekcję toalety, mycie okien oraz kontrolę stanu technicznego i estetycznego.

Na wyposażeniu każdego lokalu znajduje się komplet pościeli i ręczników, pranych i maglowanych w pralni specjalistycznej. Pościel i ręczniki wymieniamy regularnie, również w trakcie pobytu i na każde żądanie Gości. Regularnie uzupełniamy zapasy podstawowych środków czystości i papieru toaletowego.

Wynajmując apartament TwojaJurata.pl nie musisz zabierać na wyjazd niczego, poza rzeczami osobistymi.

 

Po trzecie: obsługa

Każdy nasz apartament do wynajęcia w Juracie oraz w Jastarni ma swojego opiekuna, który stale nadzoruje stan lokalu i zapewnia obsługę Gości na miejscu.

Opiekun jest dostępny na każde wezwanie klienta, to on wydaje Gościom klucze, nadzoruje sprzątanie, przyjmuje wszelkie zgłoszenia i służy pomocą w razie potrzeby.

Po czwarte: komfort

Wynajmując apartament TwojaJurata.pl otrzymujesz go do wyłącznej dyspozycji dla siebie i swoich bliskich.

Każdy apartament wyposażony jest w kuchnię lub aneks kuchenny, do którego dostęp mają tylko najemcy apartamentu. Budynki, w których zlokalizowane są nasze apartamenty to na ogół kameralne kamienice lub niewielkie apartamentowce, co gwarantuje spokojny wypoczynek.

Po piąte: rodzina

Dzieci wbrew pozorom to najbardziej wymagający Goście, dlatego mamy na uwadze również ich potrzeby.

Rodzinne apartamenty w Juracie znajdujące się w naszej ofercie, są przystosowane do pobytu z dziećmi w każdym wieku i wyposażone są w łóżeczka dziecięce oraz wanienki. Na terenach niektórych posesji znajdują się także place zabaw. Większość budynków posiada specjalne pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

 

Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości co do wyboru?

 

Naszym zdaniem lepszym rozwiązaniem na wakacje na Półwyspie Helskim jest wynajęcie sprawdzonego apartamentu. Jako operator wynajmu krótkoterminowego gwarantujemy, że otrzymujesz cały lokal tylko dla siebie oraz obsługę w standardzie hotelowym. Bez żadnych ukrytych kosztów i co najważniejsze – bez żadnej prowizji!

Zapraszamy do naszych apartamentów wakacyjnych!

fot. archiwum TwojaJurata.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.