Podpisaliśmy kartę bezpieczeństwa COVID-19
4.6/5
Twojajurata.pl

Serwis TwojaJurata.pl sygnatariuszem Karty Bezpieczeństwa COVID-19. Wyjaśniamy, co to jest Karta Bezpieczeństwa COVID-19.

W dniu 20.10.2020 podpisaliśmy Kartę Bezpieczeństwa Covid-19 dołączając do grona firm i instytucji związanych z branżą nieruchomości, które stosują powszechne procedury bezpieczeństwa wprowadzane w związku z epidemią koronawirusa.

 

Karta Bezpieczeństwa COVID-19 jest zbiorem zasad, procedur oraz zaleceń, wdrażanych przez firmy związane z rynkiem nieruchomości na zasadzie dobrowolności i powstała w oparciu o procedury i zalecenia Polskiego Rządu oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. 

W obliczu zagrożeń wynikających z epidemii wirusa SARS-CoV-2, Portal Pośredników Szybko.pl wspólnie z organizacjami zrzeszającymi pośredników w Polsce, wdrożyły Kartę Bezpieczeństwa COVID-19 dla rynku nieruchomości.

Uzasadnionym celem wprowadzenia karty jest stworzenie procedur i zasad, które zwiększą poziom bezpieczeństwa dla osób pracujących na rynku nieruchomości oraz ich klientów.

W dniu 20.20.2020, jako serwis TwojaJurata.pl podpisaliśmy Kartę Bezpieczeństwa COVID-19, a tym samym dołączyliśmy do szerokiego grona sygnatariuszy, popierających wspólne działania na rzecz ochrony pracowników i klientów przed koronawirusem.

Znacznie wcześniej, bo już w kwietniu 2020 r. czyli na początku pandemii oraz jako jedni z pierwszych na rynku nieruchomości w Polsce, wprowadziliśmy procedury bezpieczeństwa związane z przygotowaniem naszych apartamentów i obsługą Gości. 

Procedury bezpieczeństwa stosowane w związku z COVID-19 dostępne są tutaj>

Chcąc pokazać, jak ważne jest dla nas zdrowie wszystkich naszych pracowników i klientów, podjęliśmy decyzję o przystąpieniu także do programu organizowanego w ramach Karty Bezpieczeństwa COVID-19.

Pełna lista sygnatariuszy dostępna tutaj>